Partnerzy
techniczni

Najwyższa jakość produktów naszych partnerów technicznych sprawia, że możemy tworzyć rozwiązania na najwyższym poziomie. Ciągły rozwój technologii i poszukiwanie nowych rozwiązań cenimy sobie najbardziej. Dlatego współpraca z najlepszymi dostawcami daje nam gwarancję wykorzystania sprawdzonych produktów.

Bardzo istotny jest dla nas także partnerski kontakt, który pozwala nam wpływać na wszystkie zamawiane produkty. Dzięki temu nasze rozwiązania mogą być dostosowane do indywidualnych oczekiwań klientów.

Oczywiście nie zamykamy się także na nowe pomysły i nowych dostawców. Jeśli masz rozwiązania lub technologie, które mogą nas zainteresować skontaktuj się z nami. Razem twórzmy innowację!

STALICO

GR technics Beerse od ponad 10 lat jest specjalistą w dziedzinie mobilnego oświetlenia, monitoringu wizyjnego i systemów hybrydowych. Oferują niezawodne rozwiązania w zakresie zaawansowanych zabezpieczeń portów, przemysłu, budownictwa, eventów, administracji publicznej, lotnisk oraz turystyki. Klienci doceniają ich jakość, elastyczność i serwis.

 

SFC Energy

SFC Energy AG jest wiodącym dostawcą wodorowych i bezpośrednio metanolowych ogniw paliwowych dla stacjonarnych i mobilnych rozwiązań hybrydowych. Firma opracowuje, produkuje i globalnie dystrybuuje komponenty zarządzania energią wyższego rzędu, np. konwertery i zasilacze impulsowe. Produkty te są coraz częściej dostarczane jako rozwiązania systemowe w zakresie zasilania zgodnie z wymaganiami klienta.

MOBOTIX

MOBOTIX jest wiodącym producentem najwyższej jakości inteligentnych systemów wizyjnych IP. To pionier w produkcji zdecentralizowanych systemów do monitoringu wizyjnego gwarantujących najwyższy poziom cyberbezpieczeństwa. Elastyczność, niezawodność, wbudowana inteligencja i bezpieczeństwo danych to cechy rozwiązań marki MOBOTIX.

Eagle Eye Networks

Eagle Eye Networks to największy na świecie dostawca rozwiązań VSaaS (wideo na żądanie), który posiada VMS w pełni oparty na chmurze. Rozwiązanie wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby pomóc firmom poprawić bezpieczeństwo, ochronę, operacje oraz obniżyć koszty. Platforma oferuje bezpieczne i szyfrowane nagrywanie, zarządzanie kamerami, podgląd mobilny, alerty oraz wyszukiwanie.

FLIR

FLIR Systems, Inc. projektuje, rozwija, produkuje i dystrybuuje innowacyjne rozwiązania. Wprowadzają na rynek nowe technologie z zakresu wykrywania zagrożeń poprzez systemy termowizyjne, obrazowanie światła widzialnego, analizę wideo, pomiary i diagnostykę. FLIR dąży do wzmocnienia bezpieczeństwa publicznego, zwiększenia efektywności energetycznej i czasowej.

Victron Energy

Victron Energy posiada silną reputację w zakresie innowacji technicznych, niezawodności i jakości wykonania. Ich produkty są powszechnie uważane za profesjonalny wybór dla niezależnej energii elektrycznej. Oferta obejmuje inwertery sinusoidalne, inwertery/ładowarki sinusoidalne, ładowarki akumulatorów, konwertery DC/DC, przełączniki transferowe, monitory akumulatorów i wiele innych.

Poynting

Firma stała się jednym z wiodących na świecie innowatorów produktów antenowych. Poynting jest właścicielem ponad 50 patentów i wzorów, szeroko stosowanych w unikalnych rozwiązaniach antenowych dla ulepszonej komunikacji bezprzewodowej dla LTE, 3G, Wi-Fi, RF i innych aplikacji. Poynting  dostarcza najbardziej solidne i skuteczne rozwiązania antenowe na rynku.

 

Honeywell

Honeywell jest wiodącym na świecie dostawcą zaawansowanych rozwiązań umożliwiających wczesne i niezawodne wykrywanie zagrożeń połączone ze skuteczną weryfikacją wideo. Portfolio tego producenta obejmuje zarówno rozwiązania do ochrony perymetrycznej, jak i do transmisji, nagrywania, zaawansowanej analizy wideo oraz zdalnej obsługi alarmów.

Brivo

BRIVO to światowy lider w dziedzinie systemów kontroli dostępu w chmurze. Jego misją jest dostarczanie rozwiązań  innowacyjnych i prostych w użytkowaniu, gwarantujących najwyższy poziom bezpieczeństwa w chmurze. To połączenie ponad 20 lat doświadczenia z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Wavestore

Wavestore to coś więcej niż tylko zarządzanie obrazem wideo i nagraniami. Oprócz łączenia dźwięku, danych i wideo, zapewnia platformę, która ułatwia integrację pomiędzy różnymi technologiami firm trzecich. Wavestore może w pełni zintegrować cały system z kontrolą dostępu, inteligentną analityką wideo, technologiami wykrywania intruzów i obwodów. Ich VMS jest wyposażony w wiele innowacyjnych funkcji, które zapewniają najwyższy poziom zabezpieczeń.